Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

101 Postów

(Hermoska)
Początkujący
Sethur ma ABSOLUTNA RACJE- czy na prawde wyczucia nie macie? W KOMENTARZACH ZAMIESZCZAC OFERTY- az taka desperecja was ogarnela? MYSLALEM iz DOWIEM SIE COS NA TEMAT TYCH AGENCJI, WASZE KOMENTARZE I UWAGI NA ICH TEMAT, JAKIES RECENZJE, PORADY ktorych UNIKAC- ale gdzie tam. POLAK JEDYNE CO POTRAFI NAPISAC to wlasne CV i to nie bardzo! Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
121 Postów
Jerzy Świerzykał
(Fredzio)
Stały Bywalec
Nazywam się Alfred. Szukam sensu życia.
Czy jest tu ktoś życzliwy i gotowy by się podzielić?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
sylwia 32
(sylwia 32)
Wiking
Im loking for work in olso my email, redape@op.pl , i speak 3 languages great expierience with art , interior design and costumer service , regard s
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
praca123456
(praca123456)
Wiking
I am looking for a job. I am a mechanic with 15 years experience. elchwastek@gmail.com
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(marcin kazibut)
Wiking
szukam pracy teraz kazdej 99864870
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rafa27
(rafa27)
Wiking
Szukam pracy przy budowlance, posiadam norweskie uprawnienia na hakowego-sygnalisy i numer personalny. Mój nr.+48663544007
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
zielinski
(zielinski)
Wiking
witam obecnie poszukuje pracy jako dekaz lub monter posiadam tez uprawnienia na wozki widlo .przebywam w oslo w kalbakken.prosze o jakies namiary i co potrzebuje ,mam zielona karte i karte ogniowa.pozdrawiam Arkadiusz Zielinski
e-mail zielinski2035@interia.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1654 Posty
Kasia K
(KasiaKacz) Online
Maniak
zielinski napisał:
witam obecnie poszukuje pracy jako dekaz lub monter posiadam tez uprawnienia na wozki widlo .przebywam w oslo w kalbakken.prosze o jakies namiary i co potrzebuje ,mam zielona karte i karte ogniowa.pozdrawiam Arkadiusz Zielinski
e-mail zielinski2035@interia.pl


Hej, tutaj znajdziesz aktualne oferty pracy (i dla dekarzy i dla monterów również :www.mojanorwegia.pl/ogloszenia_o_prace/strona1.html?order=dn
Zgłoś wpis
1 Post
Krystian Dewerenda
(Krystian Dewerenda)
Wiking
Witam Krystian Dewerenda z tej strony szukam pracy zajmowałem się 4 lata renowacja okien drewnianych i zabytkowych w Sztokholmie może ktoś zna w Norwegii tego typu pracę stolarnie, znam się na tej pracy bardzo dobrze. Mam też uprawnienia na kierowcę C+E ADR.Może ktoś coś podpowie w tych kierunkach gdzie szukać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok